O Firmie / Poznaj bliżej naszą firmę! Dowiedz się więcej o nas!

Inwestor – Deweloper

Jesteśmy firmą zajmująca się działalność deweloperska polegająca na nabywaniu nieruchomości oraz gruntów i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu, aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. 

Swoja przygodę z budową nieruchomości rozpoczęliśmy na terenie wielu krajów Europy. Jednak teraz chcielibyśmy również w Polsce stworzyć oraz zachęcić Państwa do korzystania z naszych ofert.

Zależy nam na zapewnieniu Naszym mieszkańcom poczucia komfortu i zadowolenia. Jako Developerzy chcemy sprostać wymaganiom ludzi oraz zapewnić im godne warunki mieszkaniowe w jak najlepszym standardzie i lokalizacji.

Najwyższy standard mieszkaniowy

Chcemy oddać w Wasze ręce obiekty o najwyższym standardzie mieszkaniowym, ale mamy na uwadze również jakość przestrzeni miejskiej i życie ich mieszkańców.

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością. Początkowo analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy przeznaczenie użytkowe zabudowy, projekty budowlane przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym.

Oferujemy mieszkania w standardzie rozszerzonym w systemie „pod klucz”.

Zadzwoń do nas 692 134 413 lub napisz wiadomość biuro@osiedlebeverlyhills.pl